Okiem doświadczonego podróżnika

Koszty podróżowania

Ile kosztuje?

Ile kosztują podróże? Czy podróżowanie wiąże się zawsze z wydawaniem wielu pieniędzy? Wielu myśli, że aby podróżować trzeba od razu wydać wielką fortunę – ale mylą się. Ja jestem tego przykładem, bowiem powiem wam jak szukać ofert tanich podróży, jak zarezerwować tani bilet na samolot, jak znaleźć tani hotel i jak nie wydawać wiele na jedzenie.

Przede wszystkim musisz być zdecydowany na podróż, może nie musisz znać miejsca, gdzie chcesz pojechać, bo to można zrobić później, ale warto zaplanować chociaż datę kiedy chcesz pojechać na wakacje. Produkty: https://www.inoxplus.com.pl/produkty.html?strona=8. Następnie pozostaje nam już tylko znalezienie taniego biletu. Jak ja to robię? Otóż tanie bilety znajduje na jednej z wielu dostępnych wyszukiwarek lotów – wpisuję kwotę jaką mogą maksymalnie wydać na bilet i już. Wyszukiwarka znajduje mi bilety lotnicze w maksymalnej cenie jakiej podałem. Od razu zobaczysz gdzie możesz się za taką kwotę udać. Wystarczy już tylko zarezerwować.

To bardzo proste prawda?

Oczywiście że tak, bo podróże są łatwe i mogą być tanie. Tak samo jak zarezerwowaliśmy tani bilet lotniczy to tak samo za pomocą wyszukiwarki znajdziemy tani nocleg. Wystarczy podać daty jakie nas interesują i już.

Koszty podróży są zazwyczaj duże, dlatego szukam wyprzedaży – mojej ulubionej marki BigStar na stronie z wyprzedażami np.http://www.markowe-wyprzedaz.pl/k/producenci/big-star/ to tam znajdę najnowsze promocję.

Jeżeli chodzi o koszty jedzenia to staram się nie jadać w podróży w trasie czy też w hotelowej restauracji, unikam też miejsc blisko zabytków bo jest tam bardzo drogo i są to miejsca, które czekają tylko na turystów, aby wydali u nich sporo pieniędzy.

Stosuj się do tych zasad, a zobaczysz, że podróżowanie może być bardzo tanie.