Okiem doświadczonego podróżnika

Aplikacja podóżnika

Wybierasz się niedługo na wakacje czy inna dłuższa podróż i planujesz jazdę autostradą, ale nie chcesz za każdym razem płacić klasycznie kartą czy gotówką za przejazd na bramkach oraz na stacjach benzynowych? Wybierz specjalną aplikację do płatności na autostradzie i na drogach – opłacisz swoje zakupy na trasie wprost z telefonu. Do doskonały kompan w twojej i mojej podróży. Sam z niego korzystam i jest to świetna apliacja.

Dzięki dedykowanej aplikacji nie musisz się martwić o płatności – płatność sama zostanie pobrana z twojej karty podpiętej pod konto. Wystarczy zeskanować kod QR na dystrybutorze paliwa i już – samo się opłaci.

W aplikacji znajdziesz także mnóstwo kuponów i zniżek u partnerów, dzięki temu za zakupy w trasie zapłacisz mniej.

Obsługa aplikacji jest bardzo łatwa i każdy poradzi sobie z jej obsługą. Wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon i zarejestrować się. Do rejestracji niezbędne będzie podanie swojego numeru telefonu pojazdu oraz kartę płatniczą z której zostanie pobrana opłata za zakupy. Pamiętaj, że korzystać możesz z aplikacji (automatycznych płatności) tylko na bramkach oznaczonych logo aplikacji. System automatycznie pobiera odpowiednią kwotę z rachunku karty, a ty za każdym razem dostajesz powiadomienie o pobranej kwocie. Jak widzisz to bardzo proste i wygodne rozwiązanie. Dlatego właśnie korzystam z tego rozwiązania.

Dodam również, że kiedyś korzystałem z prostego plannera kupionego w IKEA w jakiejś z promocji dostępnych na stronie https://www.meble-wyprzedaz.pl/producent/ikea/ tu zawsze coś fajnego się znajdzie na co się skuszę.

Aplikacja Planer Podróży

Pobierz aplikację na swój smartfon (Android/iOS) zupełnie za darmo
Pobieranie i użytkowanie aplikacji jest zupełnie darmowe, nie są pobierane żadne opłaty poza tymi za same zakupy u partnerów aplikacji.

Na czym to polega?

  • pobierasz aplikację Planer podróży na swój telefon (dostępne na Android i iOS) następnie ją instalujesz,
  • rejestrujesz się w aplikacji podając swoje dane, adres email i numer telefonu (do powiadomień) oraz podpinasz swoją kartę kredytową lub debetową,
  • opłacasz zakupy w podróży wszędzie tam gdzie dostępne jest logo aplikacji